Pro zájemce

 

Jsme chovatelská stanice loveckých psů a ne módních plemen to znamená, že naší snahou je chovat zdravé a kvalitní lovecké psy především na všestrannou loveckou / mysliveckou praxi a parťaky do rodiny v jednom.

Na novém domově štěnat nám velmi záleží a s novými majiteli se velice rádi seznamujemé osobně již při zamluvení štěněte ač při lovu nebo kynologických akcích kam s našimi psy jezdíme tak i na návštěvě v naší CHstanici a udržujeme s nimi kontakt a jsme rádi za každou novinku fotku z loveckých i zkouškových či výstavních úspěchů našich odchovánků. I my vždy rádi navštívíme nový domov našich štěnátek.

Samozřejmostí je podpora při výcviku, rady, pomoc, popřípadě společné výcvikové dny které velice dobře fungují i u předchozích vrhů.

Všechny  stěňátka jsou ihned po porodu a před předáním majiteli 2x kompletně vyšetřen

a na veterině originál obou vyšetření je vždy součásti dokumentů předávaných novému majiteli spolu se standardní kupní smlouvou. Štěnata jsou čipována a mají místo standardního očkovacího průkazu pas ,který umožnuje s pejskem cestovat at už na výstavy, zkoušky nebo na lov do zahraničí.

Samozřjmostí je plný chovatelský servis + Startovací balíček pro štěně s krmivem, dekou, hračkami,pelíšek,obojkem vodítkem aji..